Jump to content

Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok


Recommended Posts

Így van, sok-sok kedves, segítő ember is szükséges ahhoz, hogy olyan sikereket érjen el valaki mint Yuzuru. Mind a karrierje első felében, mint ahogy Shizuka tette vele, és mind azok akik ma támogatják őt, és a csapatának tagjai. Még ha Yuzuru őstehetség is, és nagyon sokat dolgozik a sikerért, nélkülük nem ért volna el ennyi sikert mint velük. És én is azt szeretem benne, ahogy mindenhez hozzááll.

 

Szeretem a személyiségének azt a részét, amennyit láttatni enged  :8430721: Azt a sokrétűséget, hogy egyszerre szerény, kedves másokkal, emellett nagyon alázatos, csakis a céljai elérésére törekszik - amiért kőkeményen meg is dolgozik - , hogy totál öntudatos, teljesen tisztában van a képességeivel, önmagával, azzal, hogy mit akar elérni. Viszont ugyanakkor tudja azt is, hogy milyen hatása van az emberekre, szereti megkövetelni a figyelmet, amikor pedig a jégen van akkor uralja azt. Nagyon magával ragadó valaki :smiley-love017:

 

És a szerénységében pont azt is szeretem, hogy a kommunikációjában is mindig az. Lehet azt mondani, hogy ez a kultúrájának a része, ami igaz is részben, de ő emellett különösen figyel arra, hogyan válogatja meg a szavait, amellett hogy őszintén beszél (az őszinte alatt persze nem azt értem hogy mindenről beszélnie kell, ami érinti a korcsolyázását vagy őt magát...). Nekem nem tetszenek azok akik mindig meg akarják mondani a frankót és hallatják a hangjukat.

 

A következő szezonban mivel fogja borzolni az idegeket?

 

Van egy pár ötlet :laughing: 

- 4Lz:eek_new:

- valami fura kűr választás (ezt mondjuk kétlem):drama:

- rágörcsöl már a szezon elején dolgokra:slinkaway:

- nem talál rendes méretű zakót a jövő évben sem :rofl:

stb.

 

:0006:

Link to comment
Share on other sites

És ne feledkezzünk meg magunkról a rajongókról, akik rendületlenül hisznek benne és kitartanak mellette. Emellett igazi túlélők vagyunk, mert már túl vagyunk pár szimbolikus szívrohamon.:drama:

Na de lényegében igen. Én is ezeket szeretem benne a legjobban. És akkor még ott van a külseje... Okos, tehetséges, kedves és még jól is néz ki. Kár, hogy nem minden bokorban terem ilyen pasi.:runaway:

Oh, hát akkor csak a szokásos dolgok lesznek. Ne hagyjuk ki a program kosztümöt sem. Általában még az is kihalási tényezőnek számít nála. Bár lehet nekem van furi ízlésem, de nekem valamilyen szinten még tetszenek is a ruhái. Még a lila kosztüm is, ami szerintem kifejezetten jó. Ő olyan Yuzusan öltözködik. Az volna abszurd ha nem használna sok csilivilit meg fodrot.:P

Link to comment
Share on other sites

Pár szívrohamon és agyvérzésem átestem ma, mikor megvettem a Rostelecom kupára a jegyeket...hűha...20 perc alatt gyakorlatilag minden jegy elkelt a 20. sorig, minden szektorban. :scared0011: Ilyen gyorsan még nem kellett sose jegyet vennem, a VB sem hasonlítható össze azzal, ami itt ma volt. Szerencsére nem volt semmi probléma a fizetéssel, vagy mással, ellentétben sokan másoknak. De volt olyan többször is, hogy mire rákattintottam a "kosárba vele" gombra, már ki is írta, hogy foglalt a jegy. :eek:

De nagyon-nagyon örülök, hogy sikerült mindenre jegyet vennem, s teli szívből (és torokból) szurkolhatok majd Yuzunak!:embSwan:

Ami a kosztümöket illeti, nincs furcsa ízlésed, sőt!  inkább másoknak van akiknek semmilyen kosztüme sem tetszik.:crazyshit2: Szerintem az Etude vagy a H&L kosztümök önmagukban műalkotások, de ilyen a POTO 2. is. Nekem még a RJ2 is bejött, mert illett hozzá és a romantikus programhoz is :rofl:

Csak ő képes hordani ezt a sok csillivillit és fodrot, senki másnak nem állna jól! És azért, mert megvan hozzá a szép vékony, és magas alkata, az eleganciája, és nagyon szép arca :smiley-love017:  :devilYuzu:

 

yFlhGom.jpg

(hát nem csodás még így hátulról is? ;) )

 

Valahol tényleg furcsa lenne a csillivilli nélkül, és mégis, ha egy egyszerű fekete ing+fekete nadrágban állna ki, abban is nagyon-nagyon jól nézne ki! :dbana:

 

Link to comment
Share on other sites

Az egyik ismerősöm oda van Yuzu hátsófeléért.:P Azt mondta, ha magam alatt vagyok, akkor csak nézzem meg és máris elfelejtkezem minden bánatomról. Mondjuk valóban eléggé tekintet vonzó.:laughing:

Na az szuper! Szóval mész a Rostelecomra. Akkor aztán kérek majd élmény beszámolót! Biztosan nagyon jó lesz látni! Én majd itt a gép előtt szurkolok neki. Csak lélekben leszek ott.
Örülök, hogy Kínába nem kapott meghívást. Nem szeretem a kínai versenyeket. A kínai versenyeiről nekem totál rossz emlékeim vannak. Ott mindig történt valami.:snbleh:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ser22 said:

Az egyik ismerősöm oda van Yuzu hátsófeléért.:P Azt mondta, ha magam alatt vagyok, akkor csak nézzem meg és máris elfelejtkezem minden bánatomról. Mondjuk valóban eléggé tekintet vonzó.:laughing:

Az biztos, hogy elvonja a figyelmet mindenről, így a búról is :rofl:

 

Igazából az LGC-ig fel sem tűnt mi van, mi nincs... mert a fekete nadrágjaiban nem sok minden látszódott...de mikor először megláttam a lila bevállalós kosztümöt (amit elég szűkre szabtak :rofl:) akkor nagyon alig akartam hinni a szememnek :embSwan:

 

7 hours ago, ser22 said:

Na az szuper! Szóval mész a Rostelecomra. Akkor aztán kérek majd élmény beszámolót! Biztosan nagyon jó lesz látni! Én majd itt a gép előtt szurkolok neki. Csak lélekben leszek ott.
Örülök, hogy Kínába nem kapott meghívást. Nem szeretem a kínai versenyeket. A kínai versenyeiről nekem totál rossz emlékeim vannak. Ott mindig történt valami.:snbleh:

 

Úgy voltam vele, hogy ha van olcsóbb repülőjegy, akkor jó lenne elmenni Moszkvába. Aztán néhány hete találtam is nagyon jó áron jegyeket, amihez még hozzájött az az a szerencse is azóta, hogy sikerült még annál is olcsóbb szállást találnom, nem messze az arénától. Így pedig nem tudtam elenállni a dolognak. De a jegyek miatt aggódtam, mert számítani lehetett rá, hogy azonnal elkapkodják majd őket. És így is lett.

Sír azért a pénztárcám így is. Yuzu csődbe visz :hopelessness:

 

A fejtörést most az okozza, hogy nem tudtam előre, hogy mégiscsak nyílt edzés lesz majd csütörtökön. Így csütörtök reggelre foglaltam a repülőjegyet, de közben kiderült, hogy a férfiak edzése lesz pont aznap az első, 10.30 órától...És mivel előtte egy órával érkezik meg a gépem, így nem fogok odaérni az arénába. :facepalm:

 

Na de valahogy megoldódik majd, mint minden. Kalandos lesz amúgy, mert egyedül megyek, de már nagyon várom. Mindenképp beszámolok majd, hogy milyen volt!!!

Yuzunak szüksége van minden biztatásra a világon, legyen az élőben vagy a TV előtt! Azt is úgy szeretem benne, hogy tudja, mennyien szurkolnak neki otthonról, a TV/net előtt is! :tumblr_inline_nhkezsTB3v1qid2nw:

 

Örülök amúgy én is, hogy Kínába a szezonban nem fog menni. Nem kötik oda túl jó emlékek, és szerintem nem is akart volna oda menni a GP versenyre. Oroszországban viszont már régen volt, szerintem jó döntés volt azt választania. Az oroszok közül is nagyon sokan drukkolnak neki.

Link to comment
Share on other sites

Biztosan direkt csinálta, mert tudja, hogy a rajongói mennyire oda vannak a szűk UA ruháiért, hát miért ne hordhatna versenyen is olyan szűket.:P A kis hamis, csak tetszeleg nekünk na.:2thumbsup:

Az szuper jó. Biztosan jól érzed majd magad és találkozol más rajongókkal, és együtt szurkolhattok Yuzunak. Mennyivel békésebb a világ, mikor emberek összejönnek és szurkolnak egy közös dologért, személyért. Ez olyan jó dolog!:5918bda810b8d_0004(1):
Az oroszok nagyon szeretik őt és nem csal Plushenko miatt. Amúgy is rengeteg rajongója van Oroszországban, ez már Szocsiban is látszódott. De nem csodálom, akárhová megy imádják őt. Bár, lehet hogy itt nálunk annyira nem. Itt Fernandez mánia van. De ha kevesen is vagyunk magyar Yuzu rajongók, annál lelkesebbek vagyunk és szívből tudunk neki szurkolni. Szerintem mindannyian órákat tudnánk róla regélni. Én pl igen. Kolléganőmnek szoktam róla mesélgetni, de csodálom, hogy még nem unja.:popcorn:

Link to comment
Share on other sites

On 2017. 07. 16. at 8:56 AM, ser22 said:

Biztosan direkt csinálta, mert tudja, hogy a rajongói mennyire oda vannak a szűk UA ruháiért, hát miért ne hordhatna versenyen is olyan szűket.:P A kis hamis, csak tetszeleg nekünk na.:2thumbsup:

 

Tudja ő azt pontosan:rofl:Csalóka az az angyalarc. :0012:

 

On 2017. 07. 16. at 8:56 AM, ser22 said:

Az szuper jó. Biztosan jól érzed majd magad és találkozol más rajongókkal, és együtt szurkolhattok Yuzunak. Mennyivel békésebb a világ, mikor emberek összejönnek és szurkolnak egy közös dologért, személyért. Ez olyan jó dolog!:5918bda810b8d_0004(1):
Az oroszok nagyon szeretik őt és nem csal Plushenko miatt. Amúgy is rengeteg rajongója van Oroszországban, ez már Szocsiban is látszódott. De nem csodálom, akárhová megy imádják őt. Bár, lehet hogy itt nálunk annyira nem. Itt Fernandez mánia van. De ha kevesen is vagyunk magyar Yuzu rajongók, annál lelkesebbek vagyunk és szívből tudunk neki szurkolni. Szerintem mindannyian órákat tudnánk róla regélni. Én pl igen. Kolléganőmnek szoktam róla mesélgetni, de csodálom, hogy még nem unja.:popcorn:

 

Igen, biztos találkozom majd másokkal is, főleg oroszokkal.

Ők tényleg nagyon szeretik Yuzut. Nagyon hozzáértő közönségük van (a két dolog összefügg egymással :smile:).

Én is úgy vagyok vele, hogy ha Magyarországon kevesebben is szurkolnak Yuzunak, de azok, akik a rajongói, azok nagyon kitartóak. Úgy vettem észre, hogy Javi rajongói visszafogottabbak, még akkor is ha többen vannak. Nemcsak a korcsolyázók nagyon különböznek egymástól, hanem a rajongótáboruk is.

 

Én inkább a családtagjaimnak szoktam mesélni. De már kezdik unni :laughing: Főleg szezon közben nehezen tudnak elviselni, de valahol megértem őket.

 

Egy kicsit más téma:

pár nap múlva örülhetünk a FaOI közvetítésnek. Remélem láthatjuk a PW-t! Már várom :snonegai:

 

Link to comment
Share on other sites

Igen, biztosan nem olyan ártatlanka, mint amilyennek mutatja magát.:P De ő legalább törődik a rajongóival. Elbírnám viselni ha mindig ilyen a domborulatokat igen csak jól mutató nadrágban lenne a jégen. Valóban a fekete az inkább takar, abban nem látszik semmi úgy. De ez a lila....:goe:
Hát nem tudom. Volt egy Javier rajongó ismerősöm, de ő már a túlzott fanatizmusban volt. Egyfolytában arról papolt nekem, hogy szerinte Javier mennyivel jobb mint Yuzu. Nem is bánom, hogy már nem beszélgetünk, ez nem hiányzik.

Ah, már úgy várom, hogy mi lesz a kűrje? Valami dinamikus? Vagy klasszikus az is? Jó lenne már tudni.:smiley-happy085:

Link to comment
Share on other sites

Hát a Biellmann közben is néha látszik ez meg az :rofl::redface:

 

Én amúgy el szoktam ismerni, ha valakinek egy bizonyos stílus jobban tetszik. De amikor objektíven mérhető dolgokról van szó, és abban próbálnak meggyőzni, akkor a türelmem általában odáig tart   :ugly004:

 

Most már én is nagyon türelmetlen vagyok ami a kűrt illeti!  Azzal nyugtatom magam, hogy sok hónapot sikerült átvészelni, és már július vége van...így ha minden igaz már csak néhány hét és megtudjuk a választást! :juggling:

Volt az a postoló tumblr-ön, aki tudja, és írta, hogy van, aki örülni fog a választásnak, és van, aki kevésbé. És hogy valaki már említette a darabot (a GS-en?). Ebből talán azt lehet leszűrni, hogy nem valami teljesen új és ismeretlen zenét választott. Mert akkor nem írta volna azt, hogy valaki kevésbé fog örülni.

 

Az utóbbi napokban valahogy sokszor eszembe jut a Seimei...mégis csodálkoznék ha azt választaná. De igazából azt is nehéz elképzelni hogy mindkettő klasszikus lenne. Utoljára 2010/11-ben volt mindkettő programja klaszikus.

Szerintem dinamikus lesz és inkább valami filmzene. :mischief:

Link to comment
Share on other sites

Igen, ott elég rendesen. :biggrin::biggrin:

Egyetértek. Az egészséges kritikát még én is elviselem, de ő teljesen túlzásba vitte az egészet. Az oké, hogy neki más a kedvence, de akkor sem kell így viselkedni. Bár mondjuk a túlzóan fanatizálóknál, lehet másképp működik a dolog. De a lényeg, hogy én sosem ekéztem neki Javit. Ő meg nekem folyton ekézte Yuzut. Kissé elegem lett belőle.

Juj! Most még kíváncsibb lettem. :biggrin: Hát én még mindig esélyesnek tartom a Seimei-t, a Carmina Burana-t, meg a Rondo C-t. :biggrin: Az utolsónak nagyon nagyon örülnék. :biggrin: De valami jó kis dinamikus zenének is, mint a Step two hell zenéi.
Vagy a Trónok harca filmzenéje, azt de imádnám. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Yuzu minden zenét jól elő tudna adni. Kételkedtem benne még hetekkel ezelőtt is, hogy például latint sikerülne-e, de most már arra is azt mondom, hogy meg tudná tanulni, mert nagyon muzikális és dinamikus. Persze sok múlna azon is, hogy pontosan milyen zenét választana, ahhoz milyen koreográfiát készítenének neki.

 

:offtopic:de kicsit Yuna jut eszembe ilyenkor. Az ő stílusa is nagyon könnyed, száll a jégen, csakúgy, mint Yuzu. Annak ellenére, hogy a tangó kicsit darabos stílus, mégis sikerült kétszer is nagyon jó programot koreografálni neki erre a zenére, ráadásul két nagyon különböző programot, egy rövidet s egy kűrt, a szenior karrierje legelején és a legvégén, amit kiválóan elő is tudott adni.

 

A Rondo Capricciosot kicsit nehéz elképzelnem hozzá, de csak azért mert a zongorát jobban megszoktam (meg talán azért mert mindig Sotnikova jut róla eszembe :facepalm:). Biztos, hogyha azt választaná, egy csodálatos programot látnánk tőle.

 

A Carmina Burana jó választás lenne, nagyon jól felépített mű zeneileg, iszonyú drámai amit szuperül tudna előadni. Itt is kellene egy jól összevágott zene és persze egy annál is jobb koreo. De a Step Two Hell is jó lenne amiatt, mert drámaiak.

 

Szerintem ezt már mutattam, de ha már Step Two Hell és Thomas Bergersen, akkor ez :smiley-love017:

Felemelő, grandiózus, gyönyörű, és illene Yuzuhoz.

 

 

De valószínű, hogy már olyan elvonási tüneteim vannak, hogy azt mondom, bááááármi, csak mondja már meg :dbana:

Link to comment
Share on other sites

"De valószínű, hogy már olyan elvonási tüneteim vannak, hogy azt mondom, bááááármi, csak mondja már meg"

Nem vagy egyedül. :consoling2: Nekem már olyan szinten, hogy nappal azon gondolkozok, hogy akkor vajon éppen most mit csinál. Eszik, edz, alszik vagy mi... Már egy picinyke hír is már olyan jól esne, vagy valami videó. Program meg pláne.:facepalm:
Úgy érzem, egyre hosszabb ez a holt szezon. Mintha megállt volna az idő és nem akar tovább menni.:dbana:

Ah, Yunának olyan jók voltak azok a tangók!:heart: Még akkor is ha a Wilson koreográfiát nem annyira csípázom. De azok olyan... Yunásak voltak. Rá illettek.

Nekem m ez tetszik. Bár azt is elfogadnám, amit linkeltél. :biggrin:


A fentiek kissé agyonhasznált zenék, de ezeket mind említette egyszer. Ezért is gondoltam erre.
Remélem, hogy nem valami japánossal áll elő, mondjuk az utolsó szamuráj... Jó az a zene, de Seimei, Hope and Legacy után egy Utolsó szamuráj... Nem, japán jellegűt vagy japán szerzőtől szerintem semmiképp sem fog. Főleg, mert ugye Koreában lesz az olimpia. Nem gondolom, hogy japános jellegű zenét visz oda.
Inkább valami nemzetközibb, ismertebb. Én szeretnék egy keringőt. Pl Masquerade Waltz, amit említettem. De ez valószínűleg álmodj királylány kategória sajnos. :( Annyi jó zene van.

Ez is tetszik, de ez egy másik Trónok harca zenével keverve szuper lenne. :) És ráillene. :)


 

Link to comment
Share on other sites

On 2017. 07. 27. at 8:48 PM, ser22 said:

Úgy érzem, egyre hosszabb ez a holt szezon. Mintha megállt volna az idő és nem akar tovább menni.:dbana:

 

Végre augusztus van. :) Most már csak néhány nap, maximum másfél hét és valószínűleg megtudjuk a kűrzenét, meg talán néhány plusz dolgot is (4Lz vagy nem 4Lz :tumblr_inline_ncmif5EcBB1rpglid:)! Egy kicsit jobban érzem magam, mint egy hete :2thumbsup:

Ahhoz képest, hogy túlvagyunk a májuson...júniuson...júliuson...most már úgy érzem ezt a kis időt ki tudom böjtölni.

 

Valahogy az utóbbi időben többen rebesgetik a Seimeit, de továbbra is meglepne, ha visszahozná. És szerintem sem lesz más japán zenéjű kűr. Egyrészt mert ez lenne a harmadik év sorozatban hogy ilyen zenét választ, másrészt nekem is bennem van, hogy Koreában nem hiszem, hogy ilyen zenére futna. Nem mintha a közönség nagy része vagy a bírói panel nem lenne külföldi....de azért az ottani médiában lehetne ennek visszahangja, ha nem is teljesen negatív fényben, de akkor is.

 

Brian azt mondta, hogy a legjobb választást tartogatják az olimpiai szezonra. Ebből indulok ki mindig, hogy akkor biztos hogy valami nagyon jó lesz!

Tényleg bármi legyen az, nekem tetszeni fog, mert biztos hogy nagyon jó koreográfiát készítenek neki és olyasvalamit, ami illik majd hozzá.

Persze vannak elképzeléseim, hogy legyen dinamikus, grandiózus, felemelő (mint a Two Steps from Hell zenéi) de végül lehet, hogy teljesen más lesz a választás. És azt is ugyanúgy szeretni fogom. :tumblr_inline_nhkezsTB3v1qid2nw:

 

On 2017. 07. 27. at 8:48 PM, ser22 said:

Ah, Yunának olyan jók voltak azok a tangók!:heart: Még akkor is ha a Wilson koreográfiát nem annyira csípázom. De azok olyan... Yunásak voltak. Rá illettek.

 

A Tango de Roxanne amúgy az utolsó programja volt amit nem Wilson koreografált neki, hanem még Tom Dickson. Az összes többi programját a 2006/2007 szezontól viszont már Wilson. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Igen, most már csak napok kérdése, és kiderül minden. Általában olyan 20.-a körül szokta kinyilatkoztatni az új programot, vagy kicsit hamarabb. nem bánnám, ha már holnap elárulná.:biggrin: Szóval még egy kis türelem kell.

Én a 4Lutz-nál esélyesebbnek látom a 4Lo-3T kombit. Ezt jóval többet gyakorolgatta, mint a Lutz-ot. Én azt olimpiai szezonban nem tartom valószínűnek. Nagyon rizikós lenne.

Szerintem nem lesz Seimei. Lehet, hogy mindenki azért gondolja így mert Fernandez meg visszahozta a Chaplin kűrjét. De biztosra veszem, hogy nem Seimei lesz. Ha a legjobbat tartogatják az olimpiára, akkor már régóta tervben lehet az a program, csak ugye eddig csúsztatták. Én még mindig azon vagyok, hogy az eddig általa említettek közül... Vagy van egy nagyon kedvenc, álom programja, amit eddig nem valósított meg és nem tudunk róla. Ej, majd csak eltellik már az idő...:smiley-happy085:

Bár írtad, hogy valaki azt mondta, van aki örülni fog és valaki nem, meg már meg lett egyszer említve a program. Hát ez sok mindent jelenthet. Egy kicsit bővebb igazán lehetett volna. Vagy épp 5000 eshetőség van bennem.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Már a kűrről álmodok majdnem minden nap... :big-bed-smiley:

Tegnap azt álmodtam, hogy ma lesz a nagy nap, és azzal nyugtattam magam, hogy az időeltolódás miatt nem kell aggódnom amiatt, hogy reggel a hírekre kelek fel. Az valószínűleg úgyis magyar idő szerint délután vagy este lesz. Úgyhogy ezt nyugtázva aludtam tovább és tovaszállt az álom :laughing:

 

Kíváncsi vagyok, mond-e bármit is majd a zenén kívül, vagy beszél-e a 4Lo-3T-ről/4Lz-ról vagy bármiről (szerintem nem fog még, inkább később).

Én sem vagyok biztos a négyfordulatos lutz-ban, de nem is tartom teljesen kizártnak. Azon is múlik, hogy %-ban mennyire ugorja meg edzéseken a nyáron, meg persze, hogy milyen az állóképessége most, bírná-e az öt quados kűrt. És vigyázni kell arra hogy semmilyen sérülésveszélybe ne kerüljön...

 

Szerintem sokan azért is rebesgetik a Seimei-t, mert sokak szerint felülmúlhatatlan volt és a lehető legjobbakat akarja az olimpián futni. De ez nem elég érv önmagában.

Biztosabb, hogy olyan programról van szó, ami Yuzu kedvence és akár évek óta ott van a tarsolyban, és az idei szezonig tartogatták.

 

Jaj Yuzu, kivele már! :hopelessness:

 

:embSwan:

Link to comment
Share on other sites

  • sallycinnamon changed the title to Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...