Jump to content

Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok


Recommended Posts

2 hours ago, Guza said:

Sziasztok!

Én is új tag vagyok, illetve már egy ideje olvasom a fórumot, de igazán nem tudtam rávenni magam, hogy bejelentkezzek és írjak. 

Ennek ellenére nagyon örülök, hogy létezik ez a fórum és annak is, hogy magyar sarok is van. 

 

Szia! 

 

Örülök, hogy mégis úgy döntöttél, hogy regisztrálsz. :) Remélem aktívabb lesz a csoport és tudunk erről-arról beszélgetni.

Mikor és hogy ismerted meg Yuzut?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sallycinnamon said:

 

Levittük, mert sok volt a 100 és rengetegen megtörték az addigi csendet, hogy elmondják erről a véleményüket (ami amúgy jó, hogy ennyien nézik a fórumot, csak jó lenne, ha több aktív tag is lenne).

 

 

Megvan a 10 úgy látom :) 

:rofl3:

Link to comment
Share on other sites

Szervusztok,

 

Bea vagyok, Temesvári születésü, magyar-német keverék; majdnem 40 éve már hogy átköltöztem Németországba (miután férjhez mentem). Bizony én már jócskán vén vagyok  :yes:

 

Tavaly nyár óta vagyok itt aktiv tag - hosszú mese hogyan 's mint kerültem ide, de olyan boldog voltam és vagyok továbbra is, meg végtelenül hálás, hogy ez a forum létezik és hogy idetaláltam.

 

Relativ késön fedeztem fel Yuzu-t, a 2019 világbajnokság gála keretében (Haru yo koi) . . . . . és azonnal elbüvölve voltam.

:loveeyes:  :love:  <3

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!
Én már "ősöreg" rajongó vagyok, én ugyanis a 2009-es junior VB-n fedeztem fel Yuzut. Szóval én abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy láttam mind a junior, mind a senior és most a profi karrierjét.  Ha újból kellene választanom, akkor is őt választanám kedvencemnek. :2thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Csak kb. két éve fedeztem fel Yuzut. Gyerekkoromtól műkorcsolya rajongó vagyok, mindig követtem a versenyeket, de egy idő után nem láttam fantáziát benne, nem láttam érdekes és lenyűgöző, művészi előadásokat, illetve elrettentett a nagyon is szubjektív és igazságtalan bíráskodás is. Úgyhogy teljesen abbahagytam a műkorcsolya követését. Szerencsére a lányom (aki nagy anime és műkori rajongó) két éve mutatott egy videót egy japán műkoris pasiról - a Parisian Walkways volt. Egy perc sem kellett....annyira különleges. Utána szinte mindent megnéztem, ami elérhető volt interneten, és nem tudom abbahagyni. :girlsigh:

Így csak a 2021-es japán bajnokságot illetve a Pekingi olimpiát szurkolhattam végig. De a profi karrierjét már elejétől követhetem, és ez lenyűgöző. 

Köszönöm a befogadást! :heart:

Link to comment
Share on other sites

@Beatrice Üdv ebben a topikban is :) 

 

@ser22 Téged jó újra itt látni:tumblr_inline_n18qrbDQJn1qid2nw:

 

@Guza Szerencse, hogy ma már olyan a technika, hogy egy kattintással meg lehet nézni régi felvételeket, és így olyan sokan ismerkedtek meg Yuzu korcsolyázásával Youtube-on keresztül, vagy valami hasonló módon. Az a tapasztalatom, hogy főleg 2020-től a lezárások miatt sokan ismerték meg így Yuzut :) Nem csoda, hogy a bíráskodás egy időre elrettentett a kori nézéstől, de örülök, hogy Yuzut felfedezted és a karrierjét már egy ideje követed. Profiként pedig szerencsére már nem kell a pontozástól tartani.

Link to comment
Share on other sites

Én is örülök, hogy a modern kor egy olyan fejezetét éljük, ahol követni tudunk minden Yuzuval kapcsolatos dolgot. Ez régebben elképzelhetetlen volt. Maximum versenyen láttuk a TV-ben a kedvencünket. :)

Link to comment
Share on other sites

Nagyon sok jó online tartalomhoz hozzá lehet férni, van amihez könnyebben, van amihez nehezebben. Ez a fórum nagy segítségemre volt eligazodni, rájuk találni. 

Nagyon szeretném élőben is látni Yuzut. Remélem, hogy egyszer sikerül. 

Ez a fórum nagyon különleges, mert annyi különböző nyelvű, kultúrájú embert köt össze (Yuzu szeretete), rengeteg érdekes véleményt, gondolatot lehet olvasni. Jó kis (nagy) közösség. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Régen felvettem videókazettára a versenyekről a kedvenceimet, amiket féltve őriztem, mert ez volt az egyetlen módja annak, hogy visszanézzem őket (épp most télen digitalizáltam le és dobtam ki a 25 éves kazikat). Manapság meg már szinte minden elérhető :) De nem volt ez mindig így, mikor Yuzut megismertem még nem volt egyáltalán ilyen infó áradat, és úgy kellett utánajárni a híreknek. Ez persze idővel teljesen megváltozott és most már Yuzuval kapcsolatban pedig annyi dolog van az interneten, hogy sokszor követni is nehéz. Az biztos, hogy az ő szeretete olyan sok különböző embert összeköt az egész világon :grouphug:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, sallycinnamon said:

. . . . .  most már Yuzuval kapcsolatban pedig annyi dolog van az interneten, hogy sokszor követni is nehéz . . . . .

 

Bizony rámegy az egész szabadidöm !  :girlsigh:  De nem bánom  :giggle:

 

13 minutes ago, sallycinnamon said:

. . . . .  az ő szeretete olyan sok különböző embert összeköt az egész világon :grouphug:

:campfr:   :grouphug:    <3

Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2017 at 2:23 PM, ser22 said:

Épp most nézem, hogy az M4 közvetítését már japánra is átfordították. Rosnik András tényleg sokak szívét elnyerte. :goe:

http://www.nicovideo.jp/watch/sm31047616

 

Ma 6 éve ezekben a percekben futotta meg Yuzu a Hope and Legacy-t olyan elképesztően a helsinki VB-n, és szerezte meg a VB címet :tumblr_inline_n18qr5lPWB1qid2nw: Ez a videó még mindig fent van a nicovideon!

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2023 at 8:19 AM, Guza said:

Ó, köszi. Magyar kommentárral soha sem láttam. Jó volt visszanézni. :heart:

 

Szívesen. Ez már azóta fent van, anno leszedtem és az angol mellett japán feliratot is tett rá valaki. Még van egy pár magyar nyelvű, amit anno letöltöttem, de nem igazán élvezetesek általában a magyar kommentárral készült felvételek. :10640793:

Link to comment
Share on other sites

Ma megnéztem Yuzu One Summers Day programját, amit a SOI-n korcsolyázott és határozottan az egyik kedvencem lett. Ha Top 3-at mondhatnék gálákból, akkor:
1. Notte Stellata
2. One Summers Day
3. Hana wa saku

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...