Jump to content

Yuzuru Hanyu - Türkçe Sohbet Köşesi


robin
 Share

Recommended Posts

Merhaba liha! ben türk değilim aslında ama Türkiye'de yaşıyorum şuan. Haha... Türkçem çok iyi değil ama, o yüzden bu arada sadece selam veriyorum :xD:

Link to comment
Share on other sites

Sizin türkçeniz benim ingilizcemden daha iyi merak etmeyin :rofl2:

Yuzuru'yu ilk defa 2014 de olimpiyatlarda görmüştüm. Meşhur PW programıyla ve o şirin yüzüyle kalbimi çalmıştı. :love: Onun sayesinde teknik kısmınada ilgi duymaya başladım (teşekkürler yuzu :rofl2: )

Bu spora daha önce de ilgim vardı fakat erkekleri izlemiyordum ama Yuzuru gözlerimi açtı ve takip etmeye başladım. Şimdide takip ettiğim tek disiplin erkekler haha :space:

Link to comment
Share on other sites

Aynen o tumblr zamanlarını bende hatırlıyorum :xD:

Ama yuzu'nun kişiliğini ve hayatını öğrenmeye başladığımda tekrar hayran kalmıştım. Gerçekten kim olduğunu öğrenince güzel görünüşü sadece bir bonus :pbow:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

şimdi bunu dediğim için nasıl hissetmem gerektiğini bilmiyorum ama benim bu spora olan ilgim Yuri on Ice'la başladı ve Yuzuru Hanyu denen çok genç birinin olimpiyat şampiyonu olduğunu öğrendim artistik patinajı araştırırken (ben biraz takıntılıyım da ehe eğer birşey ilgimi çekerse onunla ilgili her şeyi öğrenmeye çalışırım) sonra olimpiyat ruitinini değil ama başka bir rutini (şimdi hatırlamıyorum hangisi) izledim ve AŞIK oldum!! 

hareketleri o kadar zarif ve akıyordu ki arka arkaya 4-5 rutinini izledim o gün

sonra bazılarını telefonuma da kaydettim

helsinki 2017'yi de iki tane internet paketi satın alarak canlı izledim internetten bayağı çıldırmıştım o üç gün XD

aralıkta da arkadaşıma yuzu'nun fotoğrafını atıp yazmışım altına ben sanırım aşık oldum diye çünkü rutinleri dışında yüzü, fiziği, kişiliği ve en önemlisi hayat hikayesi beni çok etkiledi

en sonunda geçen gün annemle babama "BANA YUZURU'YU ALIN!!!" diye bağırdım asdf

Link to comment
Share on other sites

Kesinlikle. Onu özellikle Helsinki'de izlerken her atlayışında kalbim duracak gibi oldu. Her inişinde tuttuğum nefesi bıraktım ve sonlarına doğru gözlerim doluydu :'))

 

Bir arkadaşım geçen yıl olimpiyatlarda Türkiye'yi temsilen yarıştığında da çok heyecanlıydım ama Yuzuru apayrı. Ne zaman mutlu görsem mutlu oluyorum, ne zaman üzgün görsem endişeleniyorum ne oldu acaba diye. 

 

Olimpiyatlara gidip izlemeyi o kadr çok istiyorum ki. Başka bir konu başlığı açılmış olimpiyatlarla alakalı. Baktım da insanlar çrkilişe katılmış kazanmış. Kesinlikle kıskanmadım 😬 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...