Jump to content

Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok


Recommended Posts

1 hour ago, sallycinnamon said:

 

Szívesen. Ez már azóta fent van, anno leszedtem és az angol mellett japán feliratot is tett rá valaki. Még van egy pár magyar nyelvű, amit anno letöltöttem, de nem igazán élvezetesek általában a magyar kommentárral készült felvételek. :10640793:

 

Rendszerint angol kommentárral nézem, sajnos itt Erdélyben általában az M4 zárolt, amikor élőben mennek a versenyek, a román nyelvűt pedig ritkán nézem, nem igazán élvezetes az sem. :happy:

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, ser22 said:

Ma megnéztem Yuzu One Summers Day programját, amit a SOI-n korcsolyázott és határozottan az egyik kedvencem lett. Ha Top 3-at mondhatnék gálákból, akkor:
1. Notte Stellata
2. One Summers Day
3. Hana wa saku

 

Élőben sajnos nem tudtam megnézni, csak utólag, de elvarázsolt és teljesen függő lettem. :laughing: Egymás után többször lejátszottam és ahányszor nézem meg újra, mindig felfedezek valami csodásat benne, egy-egy mozdulatot, kifejezést.

Azt hiszem, hogy nálam a Haru Yo Koi-t nem tudja megverni, az továbbra is az első helyen van, de ez is mindenképp dobogós.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Guza said:

 

Rendszerint angol kommentárral nézem, sajnos itt Erdélyben általában az M4 zárolt, amikor élőben mennek a versenyek, a román nyelvűt pedig ritkán nézem, nem igazán élvezetes az sem. :happy:

 

Igen, az M4 földrajzilag le van korlátozva sajnos. Megértem, hogy így az angolt követed.

 

4 hours ago, ser22 said:

Ma megnéztem Yuzu One Summers Day programját, amit a SOI-n korcsolyázott és határozottan az egyik kedvencem lett. Ha Top 3-at mondhatnék gálákból, akkor:
1. Notte Stellata
2. One Summers Day
3. Hana wa saku

 

Gyönyörű program. Nálam a sorrend Notte Stellata, Haru Yo Koi, One Summer's Day :) 

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2023 at 11:54 PM, sallycinnamon said:

Nálam a sorrend Notte Stellata, Haru Yo Koi, One Summer's Day

 

Az én kedvenceim a gála programokbol:

1. Haru yo koi (éspedig a 2019 VB-rol; ez volt elsö 'találkozom' Yuzuval és rögtön elbüvölt ! :love: )

2. Notte stellata //  One Summer's Day   (igazán nem tudom elhatározni hogy melyiket imádom jobban)

3. Hana wa saku (a dal/ének nagyon tetszik, megható, éppugy Yuzu elöadása; de az inge nem a kedvencem)

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Beatrice said:

 

Az én kedvenceim a gála programokbol:

1. Haru yo koi (éspedig a 2019 VB-rol; ez volt elsö 'találkozom' Yuzuval és rögtön elbüvölt ! :love: )

2. Notte stellata //  One Summer's Day   (igazán nem tudom elhatározni hogy melyiket imádom jobban)

3. Hana wa saku (a dal/ének nagyon tetszik, megható, éppugy Yuzu elöadása; de az inge nem a kedvencem)

 

 

A Hana Wa Sakut én is szeretem. A narancssárga ingre gondolsz? Nem olyan rossz szerintem, bár van nála sokkal jobb is, az igaz. :) 

Link to comment
Share on other sites

Nagyon nehéz dolgom van, ha top 3-at kell írjak. A HYK az egyértelműen az első, de a többi helyen nem tudok dönteni. A Notte, One Summer's Day, Masquerade, White Legend... mind ott gyúródnak. Nem tudom eldönteni, de bármikor bármelyiket visszanézném 1000 x. És újabban az Ashura chan, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Annyi energia és lendület van benne.

És akkor még nem is beszéltünk a versenyben is korcsolyázott programokról.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Guza said:

Nagyon nehéz dolgom van, ha top 3-at kell írjak. A HYK az egyértelműen az első, de a többi helyen nem tudok dönteni. A Notte, One Summer's Day, Masquerade, White Legend... mind ott gyúródnak. Nem tudom eldönteni, de bármikor bármelyiket visszanézném 1000 x. És újabban az Ashura chan, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Annyi energia és lendület van benne.

És akkor még nem is beszéltünk a versenyben is korcsolyázott programokról.

 

A versenyprogramoknál még úgy is nehéz listát felállítani, hogy különveszem a rövid programokat és a kűröket :)

A White Legend a 24h TV verzió? Mert az is egy versenyprogram volt eredetileg, a legelső rövid programja a szeniorok között.

Link to comment
Share on other sites

Nem is tudtam, hogy versenyprogram volt. Csak a frissebb változatokat és a tavalyi részleteket láttam, illetve azt, amelyik a Prologue-ban volt. A 24h verziót nem is láttam - ezt kell gyorsan pótoljam. (Csak előbb a húsvéti előkészületek, tojásírás és ilyenek...)

Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2023 at 11:18 AM, sallycinnamon said:

 

A Hana Wa Sakut én is szeretem. A narancssárga ingre gondolsz? Nem olyan rossz szerintem, bár van nála sokkal jobb is, az igaz. :) 

 

Igen, a narancssárga ing - nem kimondottan rossz, de valahogy túl rikito, pláné ilyen 'szomoru' témával kapcsolatban. Keresgéltem is az internetben hogy esetleg van-e valami hozzáillö jelentösége a szinnek, de nem találtam megfelelö választ.

De a program annyira tetszik hogy nem mondhatom hogy ténylegesen zavar az ing - idöközben megszoktam  :wink2:

 

Merjek még valamit bevallani ?  :scratch3:

Na jó, megmondom, de csak ha megigéritek hogy nem dobtok ki innen  0:)

.......  nem tetszik az "Ashura" zenéje !  se a dal, se az ének !   :smiley-scared003:

Yuzu choreo-ja meg elöadása persze nagyszerü, mint mindig  :loveeyes:  ..... de a zenéjével nem birok megbarátkozni  :shrug:

 

Na most megmondtam :whiteflag:    ... és el is tünök hamar  :slinkaway:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy nem tudsz vele megbarátkozni. Ahányan vagyunk, annyiféleképpen élünk, gondolkodunk és természetes, hogy más és más az ízlésünk. Így kerek a világ.

Számomra teljesen jól megfér az elegáns, klasszikus mellett ez a zene. És valószínű, hogy adott élethelyzeteimre rezonál ez a dal és azért tudok vele valamilyen szinten kapcsolódni. 

Léccciii, ne tűnj el ezért. :laughing: 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Beatrice said:

 

Egész biztosan nem tünök el innen  :giggle:   Nem birnám ki a Planet nélkül  :grouphug:   

 

..... mi az hogy "léccciii" ? Sose hallottam; talán "légy szives" ???  :shrug:

az az - légy szíves ... csak vicceskedtem :rofl3:

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Beatrice said:

 

Igen, a narancssárga ing - nem kimondottan rossz, de valahogy túl rikito, pláné ilyen 'szomoru' témával kapcsolatban. Keresgéltem is az internetben hogy esetleg van-e valami hozzáillö jelentösége a szinnek, de nem találtam megfelelö választ.

De a program annyira tetszik hogy nem mondhatom hogy ténylegesen zavar az ing - idöközben megszoktam  :wink2:

 

Merjek még valamit bevallani ?  :scratch3:

Na jó, megmondom, de csak ha megigéritek hogy nem dobtok ki innen  0:)

.......  nem tetszik az "Ashura" zenéje !  se a dal, se az ének !   :smiley-scared003:

Yuzu choreo-ja meg elöadása persze nagyszerü, mint mindig  :loveeyes:  ..... de a zenéjével nem birok megbarátkozni  :shrug:

 

Na most megmondtam :whiteflag:    ... és el is tünök hamar  :slinkaway:

 

Nincs azzal semmi baj, ha nem tetszik valami. Nem tetszhet mindig mindenkinek minden. Én a minap azon kaptam magam, hogy alig bírtam kiverni a fejemből ezt a dalt, pedig nem is azután volt, hogy néztem volna Yuzu előadását. Szóval erre mondják, hogy fülbemászó dallam :wiggle:

 

A "lécci" pedig valóban a légy szíves/légyszi internetes nyelvben használt, rövidített verziója. Nagyon sok ilyen rövidítés alakult ki a magyar nyelvben, ami szerintem először az SMS-ek elterjedésével tört elő, aztán az internet térnyerésével ez csak tovább mélyült.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...