Jump to content

Yuzuru Hanyu - Forum Po Polsku


Emzie

Recommended Posts

@sesinda Niestety tak już jest, że większość użytkowników korzysta głównie z części anglojęzycznej forum i ta jest najbardziej rozbudowana. Fali postów z emotkami, cytatów i zdjęć powstrzymać się nie da - taka już jest spora część naszych użytkowników :biggrin:, planujemy jednak wprowadzenie wątku czysto informacyjnego z najświeższymi newsami dla ludzi, których odrzuca główny czat/nie odwiedzali nas dość długo/nie chcą go czytać.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Widzę, że polska część forum jest wymarła, ale pomimo tego chciałam i tutaj się przedstawić. :) Mieszkam obecnie w Japonii (na razie tylko do sierpnia), ale gdyby ktoś chciał coś kupić związanego z Yuzuru lub potrzebował pomocy przy tłumaczeniu z japońskiego/angielskiego to niech śmiało do mnie pisze. :)

Miło wiedzieć, że w Polsce Yuzuru też ma tylu fanów. :tumblr_inline_mueoe3Yabh1qdlkyg:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 5/12/2018 at 11:10 AM, vibeke said:

Widzę, że polska część forum jest wymarła, ale pomimo tego chciałam i tutaj się przedstawić. :) Mieszkam obecnie w Japonii (na razie tylko do sierpnia), ale gdyby ktoś chciał coś kupić związanego z Yuzuru lub potrzebował pomocy przy tłumaczeniu z japońskiego/angielskiego to niech śmiało do mnie pisze. :)

Miło wiedzieć, że w Polsce Yuzuru też ma tylu fanów. :tumblr_inline_mueoe3Yabh1qdlkyg:

Ja bym byla chetna kupic cos z yuzu ^^ niestety w polsce ciezko o jakakolwiek rzecz z nim zwiazana, chociazby magazyn ehhh

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
20 hours ago, Alicja said:

Przepraszam, że odkopuję zwłoki wątku, ale widzę na forum od czasu do czasu biało-czerwone flagi i pomyślałam, że się przywitam. Pozdrawiam z Olsztyna :wave:

Cześć, Alicjo, odmachuję z Warszawy :wave: Ciekawa jestem, ilu nas jest w Polsce. Jesteś może również w jakiejś polskiej grupie fanowskiej?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...