Jump to content

Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok


Recommended Posts

4 hours ago, sallycinnamon said:

 

Helyes :) :thumbsup:

Azért is van videótárunk, hogy sok felvétel megmaradjon akkor is, ha esetleg a YouTube-ról törlésre kerülnek vagy esetleg ha fel sem lehet őket tölteni szerzői jogi okok miatt. Természetesen Yuzun van a fókusz de vannak más videók is.

Akkor ezek szerint nézted a Grand Prix Döntőt?

 

Igen! Volt szerencsém élőben látni, interneten keresztül, mivel sajnos nem tudtam kijutni Torinoba :sadPooh:

De mégis olyan jó érzés volt élő adásban látni ahogy a kedvenceim korcsolyáznak! Ez egy plusz érzést adott :smiley-gen013:

Ezért is kerestem Fanok által felvett videókat,  hogy jobban át tudjam élni az érzést! ^^

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, YuzuYuu said:

Igen! Volt szerencsém élőben látni, interneten keresztül, mivel sajnos nem tudtam kijutni Torinoba :sadPooh:

De mégis olyan jó érzés volt élő adásban látni ahogy a kedvenceim korcsolyáznak! Ez egy plusz érzést adott :smiley-gen013:

Ezért is kerestem Fanok által felvett videókat,  hogy jobban át tudjam élni az érzést! ^^

 

Igen, nagyon sok fan készített videót a GPF-ről is. Sokszor több mindent látni azokon mint a hivatalos felvételeken, én is szeretem nézni őket :) Én is készítettem pár videót Torinoban, az éremátadóról és a gáláról, a versenyprogramokról nem szoktam kamerázni (a gáláról is csak azért mert elég messze ültem és kamerával követtem Yuzut, aztán utána vissza is néztem rögtön úgy, hogy jobban rá volt zoomolva a kamera :D ). A fancameken jól át lehet élni a programot, és a kosztümök is nagyon szépen csillognak, tényleg olyan mint jobban ott lenne az ember. <3 

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2020 at 4:01 PM, sallycinnamon said:

 

Szia! :tumblr_inline_n18qraikFP1qid2nw:

Örülök, hogy rátaláltál az oldalra, üdv a fórumon :)  Épp a minap gondoltam arra, hogy nagyon rég nem írt ide senki és jó lenne ha újra lenne egy kis aktivitás. Talán majd a világbajnokság közeledtével még valaki betéved ide és ír. 

Hogy találtad meg amúgy a fórumot? 

Hát az tuti hogy egy jó ideje elhanyagoltuk. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
On 9/10/2020 at 9:26 AM, YuzuYuu said:

Sziasztok! ^^ Valaki még aktív az oldalon? :idk:

 

 

 

Ritkán írunk ide magyarul, inkább a facebookon vagyunk aktívabbak a Yuzu csoportban. Ezen a fórumon inkább angolul szoktam írni a többi topikban.

 

Egy ideig nem nagyon fogunk hallani Yuzuról, mert nem vesz részt a GP szezonban. Ez egy érett és felelősségteljes döntést a részéről,  mert nemcsak a saját maga, hanem a szurkolók érdekeit is szem előtt tartva döntött arról, hogy nem vesz részt a GP versenyen.  Amelyről egyébként most sem tudni még sokat, annak ellenére, hogy októberben indulnak a versenyek. Remélem, hogy minden rendben van vele ebben az időszakban, és várom majd azért a vele kapcsolatosan híreket. :)

Link to comment
Share on other sites

  • sallycinnamon changed the title to Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok
  • 2 years later...

Sajnos elég későn, a pekingi olimpia alatt (a Youtube javaslatára megnéztem az egyik videóját), így soha nem láttam élőben versenyezni. Ezért nagyon sokat támaszkodtam erre az oldalra, amíg szabadon lehetett nézni a videókat. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, sallycinnamon said:

Sziasztok!

 

Én itt vagyok.:) 

 

@Krisztina már csak kettőt kell postolnod, és újra látod a videókat, mert át lett állítva min. tíz posztra a limit.

Akkor azért láthatom már én is. :D Furcsálltam is.

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2023 at 1:14 PM, ser22 said:

Akkor azért láthatom már én is. :D Furcsálltam is.

 

Levittük, mert sok volt a 100 és rengetegen megtörték az addigi csendet, hogy elmondják erről a véleményüket (ami amúgy jó, hogy ennyien nézik a fórumot, csak jó lenne, ha több aktív tag is lenne).

 

On 3/28/2023 at 3:34 PM, Krisztina said:

Igen, tudom, nagyon örülök neki!:rofl3:

 

Megvan a 10 úgy látom :) 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Én is új tag vagyok, illetve már egy ideje olvasom a fórumot, de igazán nem tudtam rávenni magam, hogy bejelentkezzek és írjak. 

Ennek ellenére nagyon örülök, hogy létezik ez a fórum és annak is, hogy magyar sarok is van. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...