Jump to content

Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok


Recommended Posts

Nem csodálom, hogy nem bírod, tényleg nagyon kikészítő...:drama: 

 

Nem fogok semmit sem aludni pénteken, végem lesz, az tuti xD Az SP előtt azért, mert lesz  edzés amit lehet követni, mert végre most leadják, aztán lesznek képek meg hírek....

....aztán jön maga a verseny, :003: ami után meg tele lesz videóval, hírekkel, interjúval, képekkel a net...szerintem hajnalig elleszek :embSwan: És szombattól vasárnapig ugyanez.

 

 

Remélem a legjobbakat! Nagyon jó lenne mosolyogva és elégedetten látni a verseny után. Bízom benne! :fingerscrossed:

Nagyon várom a kosztümöket is, egyre többen beszélnek vörösről, nem tudom hogy tényleg olyat látunk majd-e.

Közben meg elképzeltem egy vörös kosztümös Seimeit- hátrafésült hajjal :acceptable: .....:dbana:........

Link to comment
Share on other sites

És akkor majd az lesz, hogy vagy bírok aludni éjjel vagy kb 5x felébredek. :facepalm: Aztán reggel meg már tűkön ülök, hogy az eredményt megnézhessem. Na ezért nem szeretem én az olyan versenyeket, ami nálunk éjjel van. :biggrin:
Elég mozgalmas hétvégéd lesz. Én is majd belemerülök a képek és interjúk tengerébe és vagy bosszankodom vagy örülök. Bár most kb nyugodt vagyok, de holnap nem leszek az tuti. :biggrin:

Ah, vörös Seimei kosztüm.... El tudom képzelni. :) Még amit egyszer mutattál fanartot, fekete Seimei-t is. :acceptable: A programok mellett mindig a kosztüm találgatások még a legjobbak. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Én se szeretem az éjszakai versenyeket, amik főleg az észak-amerikaiak. Az ázsiai versenyek inkább kora reggel, vagy délelőtt szoktak lenni, amik jobbak, mert könnyebb felkelni korán, mint nagyon sokáig fentmaradni (főleg egy hosszú, munkával teli nap után).

 Most egy kis megfázással küszködök, de ma estére meg kell gyógyulnom, hogy Yuzunak drukkolhassak. Szüksége van minden pozitív energiára! :8430721:

 

A térdével kapcsolatos hírek nagy aggodalomra adtak okot, de ahogy olvasom a híreket arról, hogy Yuzu és Brian mit mondtak a tegnapi edzés után, az szerencsére már kicsit megnyugtat. Úgy néz ki semmi súlyos, de most az a lényeg, hogy a térdfájás ne menjen át semmi komolyabba az ACI után. Az egészsége a legfontosabb. Emiatt nem fogunk látni 4Lo-t, 3Lo lesz. Az SP-ben pedig egy 4S lesz valószínűleg.

És persze a lutz-ból is tripla egyelőre :biggrin:

 

Remélem vigyáz magára, a három quados kűr így is erős lesz, de nem szabad most túl megerőltetnie magát. Majd a GP-n megmutathatja a teljes arzenált.

 

El se tudom mondani hogy várom a mai SP-t.

 

Hajrá Yuzu! :smiley-love017: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Így van, így van. Most az egészsége az első, ezért nem is szabad a szemére hányni azt sem, hogy most "könnyített" programokat fut- Bár ahogy ismerem az utálóit, biztosan erre is rákattannak majd.:headdesk: De kit érdekel? Mi örülünk, hogy láthatjuk. :biggrin: Amúgyis elég érthető, hogy ez miatt nem fogja azt futni amit eredetileg tervezett.
Ez miatt lehet kicsit nehezebb lesz neki majd az orosz GP-n mert előzőleg nem futotta sehol sem tesztileg az új elrendezésű programokat, de megoldja. Bár biztosan elég döcögősen fog belendülni, de a lényeg most az olimpia. Ott kell menni mint a veszedelem.:hachimaki: Bár először engem is jól megijesztettek, remélem tényleg úgy van ahogy mondják Yuzuék.
Jobbulást neked és kitartást az éjszakához!

Link to comment
Share on other sites

Brian is megmondta, hogy nem vár Yuzutól most kimagaslót, és hogy az olimpiára kell a formát időzíteni, nem előtte. Ezzel a rövid megjegyzéssel remélem az utálókat és a japán médiát is kicsit lecsitítja :knc_brian3:

Nem hiszem, hogy az orosz GP-n gondot fog neki okozni, hogy akkor nehezebb programot fut majd (és talán akkor láthatjuk először a 4Lz-ot!).

Valószínűleg eleve úgy terveztek, hogy nem az ACI-n akarják majd bemutatni a véglegesnek tervezett programot (itt csak a Seimei-re gondolok most).

Teljesen megértem Yuzut, ez csak egy bemelegítő verseny, úgymond teszteli a programokat. A GP szezonig is lesz még majdnem egy hónapja ezután, ami nagyon sok idő. Addig rendbe is jön és csiszolja a programokat.

 

Köszönöm, hosszú nap lesz :space:

Link to comment
Share on other sites

Ez a program egy maga a nagybetűs CSODA, minden egyes mozdulata gyönyörűséges volt, és a minősége ahogy azokat megcsinálta...az a legmagasabb szint, ennél nincsen feljebb! :bow::bow::bow:

 

Minden a helyén volt, de a 4T-3T rippon az szavakkal tényleg leírhatatlan! :tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw::tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw::tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw::tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw::tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw:

 

És mindezek ellenére úgy éreztem, hogy maradt még benne előadásban, kicsit mintha visszafogta volna magát a program elején. Mit fogunk látni később, ha már most így fut?

 

Alig bírtam elaludni (végül fél 6-kor sikerült!) és mikor felébredtem arra gondoltam, hogy nem álom volt-e, ugye, hogy ez megtörtént pár órája? :smiley-love017:

Link to comment
Share on other sites

Igen, előadásban én is azt éreztem, hogy kicsit lehetne több is. De mivel a szezon legelső versenye, ezt elnézem neki. Tudja ő ezt jobban is előadni és fogja is. Ennek ellenére még mindig Chopin a szívem csücske program. Imádtam és most is imádom. Nekem ez a A RÖVID PROGRAM. Ez a kedvencem. :)
 

A 4T-3T egy kuriózum. Egy jó párszor már visszanéztem. Ha lehetséges hogy valaki szerelmes legyen egy ugrásba, akkor én az lettem. :P:goe:

Én már nem merek olyat mondani, hogy ennél már nincs feljebb, mert mindig előhoz valamit Yuzu, amitől leesik az ember álla.:bow:

Akkor jó későn feküdtél és gondolom ma sem lesz másképp.

Link to comment
Share on other sites

Hát én alapvetően nem vagyok egy nagy rippon fan, csak ha szépen csinálják...

Yuzué pedig varázslatos, mindezt a program második felében a 4T után...:goe:

 

Magánál a programnál úgy érzem nincsen feljebb, itt az egészre gondolok, a koreográfiától egészen arra ahogy azt kivitelezi, a tökéletes technikával és legnehezebb elemekkel (még úgy is hogy most "csak" 4S-t láthattunk). Persze Yuzu tudja majd még ezt is csiszolni előadásban. Az tetszett nekem leginkább, hogy nyugodt volt és kiegyensúlyozott, nekem úgy tűnt nagyon jó mentális állapotban van - minden ellenére: térdfájás, elvárások vele szemben, első verseny, stb...

 

Alig várom az estét! Akármilyen fárasztó lesz, minden perce megéri a várakozást és izgalmat! :smiley-happy085:

Link to comment
Share on other sites

Hát hát hát..... Nem haragszom rá. Tulképp a rövid után számítottam is valami ilyesmire.  De amúgy is szezon eleje van. Inkább most hibázzon.

A pozitívum az, hogy tetszik a Seimei kosztüm. Tetszik az egyszerűsége.:8232307:

Link to comment
Share on other sites

Túl vagyunk az első versenyen! :smiley-dance018:

Én sem lepődtem meg, hogy voltak hibák, talán csak arra nem számítottam, hogy három ugrást is leszimpláz/dupláz, vagy főleg azt, hogy az axelből elesik.

 

Legközelebb majd jobb lesz! Sokkal jobban aggódnék, ha a egy szinte hibátlan kűrt futott volna. A térdfájástól függetlenül látszik, hogy nincs még a legjobb formában. Nem is most kell top formában lenni, hanem majd öt hónap múlva.  De az biztos, hogy nagyon nehéz megcsinálni egy programot amit előtte pár nappal át kellett alakítani. Főleg Yuzunál mert ő nem túl sokat kísérletezik év közben, inkább kialakult programjai vannak már az elejétől. Az izomzatnak is van memóriája, nem ehhez szokott hozzá.

Ez most ösztönözni fogja arra, hogy a lehető legjobb legyen majd a Cup of Russián.

 

Amúgy el se hiszem, hogy  programban megvan már a helye a 4Lz-naka...lesz min izgulni majd! :dbana:

 

A kosztüm reggel még nem annyira tetszett, de most már egyre jobban. Talán csak az eltereli a figyelmemet, hogy egyszerre van benne ezüst és arany, ami kicsit furcsa így együtt. Az aranyat amúgy mindig nagyon szeretem, mert feldob egy-egy kosztümöt, de az ezüstöt is kedvelem - csak mindkettőt inkább külön-külön.

A kézujjnál belül az arany betét gyönyörű. És tetszik, hogy a lila és a zöld élénkebb lett!

Szóval kell még egy kis idő mire ezt megszokom, de már rajta vagyok. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ugye hogy nem is annyira rossz az a ruha? :biggrin: Bár én a kűrt még mindig nem néztem meg. :P  De majd szer talán. :biggrin:

Szerintem sincs semmi baj azzal, hogy második lesz. Viszont az is igaz, hogy így még nem kezdett szezont, hogy B kategóriás versenyen második. Eddig a B kategóriás versenyeit megnyerte. Szóval ez a szezon már máshogy kezdődik mint az eddigiek. Remélem hogy ez csak valami nagyobb jót vetít előre. Jó lenne azt mondani a szezon végén, hogy megért minden kínszenvedést. :biggrin: Egyébként mondtam a barátnőmnek, hogy az olimpia után kérdezze meg tőlem, hogy hány ősz hajszálam van már. Mert addig tuti beszerzek párat, már így most kész vagyok mint a matek lecke. :( Akkor még mi lesz a szezon végéig? Te jó ég!
 

Nagyon nagyon reméltem hogy a 4lz-ot kihagyja a repertoárjából. De ezek szerint nem. Viszont ez azt jelzi akkor, hogyha beteszik. Akkor valószínűleg edzésen elég nagy százalékban ugorhatja.O.o

Link to comment
Share on other sites

Egyáltalán nem rossz a ruha, sőt. :love: Nagyon jól passzol Yuzuhoz, a programhoz, a zenéhez, a filmhez is hű...elegáns és egyszerre különleges.

Ettől függetlenül lehet hogy lesz rajta változtatás a CoR-on? Nemcsak a Chopinon, hanem a Seimei-en is.

Már ami a kosztümöt illeti...ezt már biztos láttad:

 

Szegény Yuzu, biztos nem követ el még egy ilyen hibát a versenyen. De az a tekintet, ahogy felnéz 0:35-nél és mutatja hogy az két jobbos kesztyű...én akkorát nevettem rajta :smiley-laughing021:

 

Amúgy megnéztem a japán tv felvételét is, és sokkal jobb szögből vették fel a kűrjét, nagyon jól néz ki. Jobban átadja a mozgását, az egész előadás jobb rajta. Nem olyan rossz az aminek a protokollból tűnik :smile:

 

Ahh, az ősz hajszálak..abból van már egy pár, és szerintem meg fognak sűrűsödni jövő év elejére :dbana:

 

A 4Lz tényleg jön...és nagyon izgulok miatta. Egyrészt szeretném látni hogy milyen, és bízom Yuzuban hogy jó lesz. Másrészt annyira rizikós bevállalni...:13877886:

 

Link to comment
Share on other sites

Oh Yuzunál ki tudja. De mondjuk szerintem a Seimei ruhán már nem lesz. de aztán lehet hogy díszesebb lesz addigra. :biggrin:

Igen ezt láttam. :biggrin: Milyen kis bosszankodó arcot vágott, szegény anyuka. :biggrin: Olyan jót nevettem rajta. :)

Én nem tudom hogy a szezon további részében mit fogok csinálni ha jön  a 4Lz. :biggrin: Elbújdosok kínomban vagy nem tudom. :biggrin: Nem tudom hogy miért nem hagyja az olimpia utánra. Vagy ez már, hogy nem vár valaminek az előjele lenne? Mondjuk a visszavonulásé? Még 23 éves fiatal persze, de neki figyelembe kell vennie a testi adottságait, valamint az asztmát. Az nem fog jobb lenni, csak rosszabb. A kolléganőm szintén asztmás, mesélt pár nem szép dolgot. :( Abszolút meg tudja érteni milyen az ha asztmás rohamot kap. Valahogy bennem mostanában mindig felmerül a visszavonulás érzése... Tudom hogyha nyer, valszeg elgondolgozik... Hm, Női megérzés? :biggrin::biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem addig nem vonul vissza, amíg versenyen nem ugri meg a 4A-t. Az pedig nem idén lesz, az biztos. Ha az egészsége engedi, akkor én el tudom képzelni, hogy a jövő évet neki szenteli, és azon lesz, hogy megcsinálja az ugrást versenyen. Ez a célja ugyanolyan nagy lehet, mint megvédeni az olimpiai bajnoki címet. Ezért ha nyer is, nem tartom biztosnak hogy visszavonul majd.

 

A 4Lz-ot idén azért vállalja be, mert a legminimálisabbra akarja a csökkenteni az esélyét annak, hogy más TES-ben legyőzze (a komponsensekben remélhetőleg idén sem nagyon fogják). Ha benne lesz a lutz a programban, és megcsinálja a a programokat, akkor legyőzhetetlen, akárki akármit csinál hat vagy annál több quaddal. Akár egy kis hiba is belefér majd, ha a többi elemet megcsinálja, mert a GOE és a komponensek az ő malmára hajtják a vizet. De én még mindig azt mondom, hogy egy lutz nélküli, tökéletesen lefutott rövid programmal és kűrrel sem lehetne őt legyőzni. Egyszerűen azért mert a minőség az ő oldalán áll. De mivel ő Yuzu....:biggrin: és nem akar a véletlenre menni és azért érdekes dolgok is előfordulhatnak egy olimpiai évben, ezért behozza a lutz-ot.

Meg amúgy is minden évben nehezített valamit a programjain, ez idén sem lesz kivétel.

 

Ha nagy %-ban ugorja meg, és úgy érzi képes versenyen is megcsinálni, akkor bízom benne. Amúgy rizikós dolognak tartom. De hát más is rizikózik, nekik sem lesz könnyebb :smile: Yuzunak pedig az a nagy előnye, hogy volt már olimpián, tudja mire kell ott figyelni, mi a menete az egésznek. Még ha az egész nyomás óriási is lesz rajta, de van már tapasztalata. Ami rengeteget számít.

 

Ami az asztmát illeti, szegény, én most nem is tudom milyen állapotban van neki...azt mondják az felnőtt korra javulhat, vagy stagnálhat, akár romolhat is, embere válogatja. Az biztos, hogy alaposan felkészült erre és csak remélni tudjuk, hogy nem lesznek rosszkor rohamai. Szerencsére az utóbbi időben sokat erősödött ;) reméljük ez az asztmára is pozitív hatással lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • sallycinnamon changed the title to Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...