Jump to content

Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok


Recommended Posts

"Úgy mint a ton-ton-ton shuuuuu?"
Pontosan! Néztem is ám hogy ez meg milyen nyelven van?:rofl: De nagyon aranyos volt vele.:heart:
Hát igen. Azt nagyon nehéz elmagyarázni, ami neki tök természetes. Meg biztosan neki vannak külön saját módszerei, amivel ő a dolgokat elsajátítja és megjegyzi. Ez biztosan nem könnyű.
Az elején még lehet döcögősen menne. De hát tényleg csak tanulás kérdése. Orseréknek sem ment minden először. Nehéz megtalálni azokat a dolgokat, melyek jól működnek. :)

Na azt én is remélem, hogy nálunk nem késő este lesz. Még 11-ig hajlandó vagyok fent maradni érte, de tovább nem. :biggrin::biggrin: Egyszer csináltam ilyet a 2013-as kanadai VB-n a férfi rövid programnál Yuzu valamikor éjjel 1 körül került sorra. Beáldoztam magam és fent maradtam érte. :biggrin:

Kicsit off. Követed a junior GP sorozatot? :)

Link to comment
Share on other sites

On 2017. 08. 25. at 10:30 AM, ser22 said:

"Úgy mint a ton-ton-ton shuuuuu?"
Pontosan! Néztem is ám hogy ez meg milyen nyelven van?:rofl: De nagyon aranyos volt vele.:heart:
Hát igen. Azt nagyon nehéz elmagyarázni, ami neki tök természetes. Meg biztosan neki vannak külön saját módszerei, amivel ő a dolgokat elsajátítja és megjegyzi. Ez biztosan nem könnyű.
Az elején még lehet döcögősen menne. De hát tényleg csak tanulás kérdése. Orseréknek sem ment minden először. Nehéz megtalálni azokat a dolgokat, melyek jól működnek. :)

Na azt én is remélem, hogy nálunk nem késő este lesz. Még 11-ig hajlandó vagyok fent maradni érte, de tovább nem. :biggrin::biggrin: Egyszer csináltam ilyet a 2013-as kanadai VB-n a férfi rövid programnál Yuzu valamikor éjjel 1 körül került sorra. Beáldoztam magam és fent maradtam érte. :biggrin:

Kicsit off. Követed a junior GP sorozatot? :)

 

Nagyon tetszett a 24h TV, Yuzu olyan türelmesen tanítgadta a kis Sorát. Annak a kisfiúnak egy életre szóló élmény marad ez a pár óra amikor Yuzu őt tanította!

Az Ienai Yo pedig olyan szép volt. Yuzu a szemünk előtt nőtt fel évről-évre, de a különbség mégis a legszembeötlőbb amikor látni a két videót és a közte eltelt három évet.... Yuzu annyivel érettebb, felnőttebb, olyan kiegyensúlyozott, és önbizalommal teli...:tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw:  Nem győzöm csodálni őt....

 

...

 

Néztem az ausztrál junior versenyt, amennyit tudtam. Az európai versenyek majd jobb időpontban lesznek, ez az időeltolódás miatt vagy munkaidőmben volt, vagy túl korán reggel szombaton. De szerencsére fent van minden youtube-on.

A japán fiúk nem valami acélosak, sajnos...Trusova viszont félelmetes volt, hogy 13 évesen megpróbálta a négyfordulatos salchow-ot...és végül UR lett de sikerült. Nem tudom ez milyen hatással lesz az egészségére, remélem nem lesz baja.

Nézem majd a többi versenyt is, szerencsére a youtube-on lehet követni jó minőségben.

Te is követed?

Link to comment
Share on other sites

Bizony, olyan jó volt nézni. :) remélem, hogy megpróbálja majd az edzői pályát. Az ő tudása lehet kicsit lendítene a férfi szakágon, ha jól át tudja adni. Egyszer mintha Yuzu azt mondta volna, hogy Japánban jóval kevesebb fiú koris van mint lány. Lehet ezért van az, hogy a lányoknál mindig elő tudnak húzni egy-egy tehetségesebbet, míg a fiúknál várni kell amíg felbukkan egy őstehetség. Ami kb pár évente egyszer szokott csak lenni. :( Jó lenne ha Yuzu eredményei kicsit meg tudnák dobni a fiú szakágat, mert jelenleg a junior fiúk hát több mint siralmasak. De azért élénken szurkolok mindig nekik. :biggrin:

Igen, én 2009 óta követem, de rengeteget változott. Szó szerint a szemem előtt nőtt fel érett férfivá. Kissé úgy érzem ettől, mintha lenne egy gyerekem.:laughing: Előadásilag is sokat változott és szerintem ez nem csak azért mert felnőtt, hanem köszönhető az edzőknek és a koreográfusoknak. Ugye mikor Kanadába ment, Buttle egyből bedobta a mélyvízbe a PW-vel. Orser meg azt akarta hogy korizzon férfiasabban. Én úgy mondanám, hogy a környezete is csiszolta hiszen ott mások már az elvárások, mint Japánban. Szerintem egy japán edző annyira nem várja el, hogy adj elő jól, de egy külföldi már más tészta. Szerintem Yunát is elég jól kikupálták. Az elején még ő sem adott elő olyan nagyon jól. :biggrin: Mondjuk ez csak az én meglátásom. :)

Igen nézem. A junior gp sorozatot sem hagyom ki soha. :) Tudod hiszen ott van a később "miből lesz a cserebogár".:7562096:
Én nagyon radikális szabályokat vezetnék be junioroknál. Gyakorlatilag idő előtt tönkre teszik a fejlődő szervezetüket.:animated-smileys-angry-041:

Link to comment
Share on other sites

Yuzu maximalista és nagyon-nagyon alapos edző lenne, a technikai alapokat biztos, hogy jól tanítaná, mert az neki nagyon fontos. De persze kérdés, hogy mennyi tehetséges "alapanyag" van, vagy lesz Japánban a fiúknál. Mert olyan istenadta tehetség mint ő, nem születik minden évtizedben. Egyelőre tényleg úgy tűnik náluk, hogy a mostani korszak után egy ideig megint nem lesznek nagy nevek, legalábbis egy pár évig biztos.

Amúgy pedig lehet, hogy pont Yuzu lesz az aki miatt több fiú is elkezd korizni Japánban - vagy már el is kezdtek, csak még nagyon picik. :smile:

 

Yuzu jó döntéseket hozott már nagyon fiatalon, és ilyen volt az is, hogy Kanadába akart költözni. Ő már akkor nagyon jó előadó volt, mielőtt odakerült volna, viszont a csillogó gyémántot sikerült Orseréknek még fényesebbre csiszolniuk. Yuzu először csak Javi és a 4S-e miatt szúrta ki a TCC-t, de aztán szisztematikusan fejlődött és fejlesztették őt minden szempontból, ami a lehető legjobb dolog szerintem, ami történhetett vele. És az időzítés is jó volt, Szocsira már lettek olyan erősek is a programjai, hogy azokkal olimpiát tudjon nyerni.

Yuzu sok szempontból egy ösztönös, természetes tehetség. Nekem Yuna volt nagyon hasonló, ő zeneileg volt olyan ösztönös ami már egész kis korában benne volt. De igazad van, később belőle is még jobb előadó lett. Azt éreztem benne, hogy 2008-2010 között olyan felszabadult volt, mint soha előtte s utána (miután elment Oppegardhoz és aztán visszatért Koreába, már sokkal introvertáltabb lett a pályán s azon kívül is - bár az érett, kifinomult korcsolyázása nekem még jobban is tetszett mint a Vancouver előtti).

 

Yuzu nagy stratéga és pontosan tudta 2012-ben miben akar fejlődni hogy elérje az áhított céljait. De talán valahol megfordult a fejében - akár csak tudat alatt -  mikor mérlegelte, hogy Kanadába költözzön, hogy volt előtte egy jó példa Yuna személyében: egy hasonlóan nagy nyomás alatt levő korcsolyázó, akivel szemben óriási elvárások voltak, aki hasonló kultúrkörből érkezett és akinek az ilyen nehézségek ellenére, igazi úttörőként nagyon is bevált a váltás, mert olimpiát tudott nyerni. Yuzu ugyan elmondta, hogy Yuna sikerei nem befolyásolták a döntésében, de valahol nem tudok nem gondolni erre...(de lehet hogy csak túlságosan, elfogultan szeretem őt, Yunát meg a TCC-t is :rofl:).

Viszont az is lehet, hogy levonta a következtetéseket abból is, hogy Maonak miért nem sikerült olimpiát nyernie - ami között lehet egy csomó olyan ok is van ami nem az ő személyéhez, hanem magához a japán műkorcsolyához kapcsolódik, és amiről mi nem is tudunk...

 

Azon mindig mosolygok, hogyan fedezted fel Yuzut. Hihetetlen...hogy csak úgy megláttad a mosolygós baby gombafejet, és azonnal a kedvenced lett. 

 

:devilYuzu::tumblr_inline_nhkezsTB3v1qid2nw::tumblr_inline_nhkezsTB3v1qid2nw::tumblr_inline_nhkezsTB3v1qid2nw:

 

Most van olyan akire felfigyeltél egy ideje?

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom, szerintem az a sors keze. :biggrin: Amint megláttam tudtam, hogy végig kell követnem a pályafutását. Noha akkor a műkoriről nem valami sokat tudtam. De olyan kis tehetséges volt és mindig vigyori. Már akkor is azt tetszett benne, hogy mindig szívből mosolyog. Neki nincs műmosolya. :) Vagy ha van, még az is természetes. :biggrin:

Jó, ha ilyen ambíciózus. Sokszor volt már igaza, olyankor is mikor én sem értettem vele egyet. :biggrin: Most értek vele feltétlen egyet, de remélem, hogy az olimpia majd őt igazolja és valami nagyon földöntúli-t fogunk látni.:goe: Nagyon vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Hol várom, hol nem. :biggrin: Egyszer a frászt hozza rám még a gondolata is, aztán meg semmi bajom. :biggrin: Nem mindig tudok kiigazodni magamon. Mint a hullámvasút kb.

Bevallom nekem Yuna a 2014-es olimpián sokkal jobban tetszett, mint a 2010-esen. :biggrin: Tényleg jóval érettebb volt.

Most nincs. Fiúk közül senki. A lányokat nézegetem, de olyan nagy elvárásaim ott sincsenek. Én már előre látom, hogy még egy olyan kedvencem, mint Yuzu, nem lesz. Annyi éve követem már és megéltem vele. Hogy ilyen még egyszer biztos nem fog megtörténni. :)
Neked?
 

Link to comment
Share on other sites

Ezt a hullámvasút érzést teljesen megértem. Az utóbbi időben optimista vagyok és nagyon bizakodóan várom a szezont, de ha öt négyfordulatos kűrökre gondolok, meg a nyomásra ami rá fog nehezedni, akkor egyszerűen néha csak úgy a semmiből összeszorul a gyomrom :smiley-scared001:De a céltudatossága abszolút lenyűgöz, és akkor amikor arról beszél, hogy a pjongcsangi olimpia az egész elmúlt tizennyolc évének a beteljesedése lesz, akkor tudom, hogy nem ok nélkül mondja ezeket, hanem tudja, hogy képes lesz ezt véghezvinni, és és a céljai eléréséért nap mint nap mindent megtesz. Ilyenkor különösen örülök, hogy a Chopint és Seimeit választotta, mert ezekkel a programokkal a saját céljai elérését könnyíti meg. Az önbizalom amit azokat a programok adnak neki, az alapja lesz a sikereknek. 

(Írtam neki egy levelet, amit remélem ACI-n megkap :biggrin: - az már más kérdés, hogy olvasni is fogja  :animated-smileys-hands-fingers-01:- mindenesetre leírtam neki többek között azt is hogy kívánom hogy mindig minden pillanatban bízzon magában :tumblr_inline_nhkezsTB3v1qid2nw:)

 

Néztem a hétvégén a salzburgi JGP-t, és nézem majd a többit is - vannak ügyes korisok, de nem látok olyat akit nagyon-nagyon megszeretnék. Mondjuk én ezekben nem is vagyok túl jó, nekem mindig kell idő amíg valakinek a korcsolyázást igazán megszeretem. 

Közben amíg néztem a JGP-t, elkapott a hév és persze Yuzu junior programjainál kötöttem ki. :laughing: Nincs senki manapság aki olyan átéléssel és elkötelezettséggel korizna mint ahogy ő tette már 14 évesen. És tényleg olyan őszintén örült mindennek már akkor is a kiss and cry-ban, ami egészen ritka reakció egy gyerektől, egy kamasz fiútól. Ez később sem változott, nagyon szeretem benne, hogy teljesen kimutatja a reakcióit, ha nevet, ha sír. Persze vannak helyzetek (néhány versenyt követően), amikor muszáj mosolyognia, pedig nehezére esik, de az természetes, hogy ilyenkor kicsit azt kell csinálnia, amit a fotósok elvárnak. De alapvetően nem igazán láttam még senkit, semmilyen sportolót aki ennyire átéli az érzelmeit.

Nem csodálom, hogy a sors keze volt benne hogy így megszeretted. :smiley-love017:

Link to comment
Share on other sites

Ah, Yuzu már csak ilyen. Jön és lehengerel, szó szerint. :biggrin:

Hát bevallom, most Rika Kihirától vártam valamit, de úgy nézem elrontotta a rövidjét. Reméltem, hogy be tudja fogni az oroszokat. Már azavar ez a nagy orosz fölény juniorban is. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, ser22 said:

Ah, Yuzu már csak ilyen. Jön és lehengerel, szó szerint. :biggrin:

Hát bevallom, most Rika Kihirától vártam valamit, de úgy nézem elrontotta a rövidjét. Reméltem, hogy be tudja fogni az oroszokat. Már azavar ez a nagy orosz fölény juniorban is. :biggrin:

 

Rikának 10 pont a hátránya az oroszokhoz képest. Ha jó kűrt fut, és megugorja a 3A-t akkor az is behozható még, de nehéz lesz.

Nem csodálkoznék ha teljes orosz mezőny jutna be a lányokbál a JGPF-be...És azoknak a nagy része Eteri tanítvány lenne.

Azért remélem, hogy Kihirának és Eunsoo Limnek is marad esélye még...

Link to comment
Share on other sites

Hát nagy kár hogy Rikának nem sikerült a 3A. De sajnálhatja a rövidjét is, mert nyerhetett volna. :)

Mitsuki Sumoto, meg abszolút meglepetés. :biggrin: Nem számítottam rá hogy nyer.

Wow! Spirál lesz az új Seimei-ben. *-* De jó! A videót látva most már totál kíváncsi vagyok az új Seimeire. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Rikát én is sajnáltam, láthatóan izgult a program előtt. Sebaj, legközelebb menni fog a 3A is! Amúgy nagyon szépen korizott, ez a program nagyon jól áll neki. A koreográfia is szuper (köszönet érte Jeffnek), a zene pedig csodálatos. :tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw:

Sumotonak pedig nagyon örülök, nem gondoltam volna, hogy veri az oroszokat, főleg Savosint a három quados kűrjével. Megmutatta, hogy quad nélkül is milyen szépen meg lehet nyerni egy versenyt hátrányból. Az ő programja is nagyon tetszett, a minősége a korcsolyázásának nagyon magas. 

 

Teljesen odavagyok a piros UA-ban megfutott Seimeiért! A spirál gyönyörű, úgy is hogy ez csak edzésen volt...álmomban sem gondoltam volna, hogy spirált tesznek bele a kűrbe?

A 4T-lo-3S-re nincsenek is szavaim :smiley-love017: De a szóló 4S is kifogásolhatatlan.

A Lz-t a végén nem ugrotta meg a kis hamis :tongueyuzu:

Link to comment
Share on other sites

On 2017. 09. 09. at 10:59 PM, sallycinnamon said:

Rikát én is sajnáltam, láthatóan izgult a program előtt. Sebaj, legközelebb menni fog a 3A is! Amúgy nagyon szépen korizott, ez a program nagyon jól áll neki. A koreográfia is szuper (köszönet érte Jeffnek), a zene pedig csodálatos. :tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw:

Sumotonak pedig nagyon örülök, nem gondoltam volna, hogy veri az oroszokat, főleg Savosint a három quados kűrjével. Megmutatta, hogy quad nélkül is milyen szépen meg lehet nyerni egy versenyt hátrányból. Az ő programja is nagyon tetszett, a minősége a korcsolyázásának nagyon magas. 

 

Teljesen odavagyok a piros UA-ban megfutott Seimeiért! A spirál gyönyörű, úgy is hogy ez csak edzésen volt...álmomban sem gondoltam volna, hogy spirált tesznek bele a kűrbe?

A 4T-lo-3S-re nincsenek is szavaim :smiley-love017: De a szóló 4S is kifogásolhatatlan.

A Lz-t a végén nem ugrotta meg a kis hamis :tongueyuzu:

Hű, nem is tudtam, hogy azt Jeff csinálta neki.O.o Jeffben az a jó, hogy mindig olyan ötletes, és mindenkire szinte rászabja a koreográfiáját. Ahogy Yuzunál is mindig tudja, hogy mi a dörgés. :biggrin: Zseniális korcsolyázó. Nagyon örülök, hogy ezt a pályát választotta. Most gazdagabbak vagyunk a koreográfiáival. :)
Jó lenne, ha Sumoto kvalifikálná magát a JGP döntőbe. :) Meg Rika is. :)

Miről is volt szó? Hogy lehet vöröses Seimei kosztüm lesz. Oh, az brutál lenne. A piros jól áll neki, meg a kék is. :) Bár mondjuk a régi Seimei ruha is nagyon tetszett. Tényleg ötvözte a régit a modernnel.

Nemsokára lesz az első versenye. Ott majd kiderül pár dolog. ;)

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ser22 said:

Hű, nem is tudtam, hogy azt Jeff csinálta neki.O.o Jeffben az a jó, hogy mindig olyan ötletes, és mindenkire szinte rászabja a koreográfiáját. Ahogy Yuzunál is mindig tudja, hogy mi a dörgés. :biggrin: Zseniális korcsolyázó. Nagyon örülök, hogy ezt a pályát választotta. Most gazdagabbak vagyunk a koreográfiáival. :)
Jó lenne, ha Sumoto kvalifikálná magát a JGP döntőbe. :) Meg Rika is. :)

Miről is volt szó? Hogy lehet vöröses Seimei kosztüm lesz. Oh, az brutál lenne. A piros jól áll neki, meg a kék is. :) Bár mondjuk a régi Seimei ruha is nagyon tetszett. Tényleg ötvözte a régit a modernnel.

Nemsokára lesz az első versenye. Ott majd kiderül pár dolog. ;)

 

Igen, Rika kűrjét Jeff koreografálta, a rövidjét pedig Tom Dickson. Jeff szerintem is nagyon-nagyon jó koreográfus, mindenkinek tökéletesen eltalálja, hogy mi kell. Emellett maguk a programok is jók koreográfiailag, szóval a kettőt együtt jól kombinálja. Én is örülök, hogy ezt a pályát választotta. De ez elmondható Shae-Lynnről is ugyanúgy. 

 

Sumotonak és Rikának is drukkolok, hogy bekerüljenek a döntőbe. Sumoto azt mondta, hogy azért is akar döntőbe kerülni, hogy ott együtt versenyezhessen Yuzuruval! :tumblr_inline_nhkf04zUM41qid2nw:

 

Nagyon brutál lenne a vörös Seimei, de nem vagyok biztos benne hogy azt választaná, a POTO 1. kűrruha miatt...a babona miatt. De a kék-piros élvédője elég sokatmondó. 

A filmben volt kék jelmez is Seimei-en, esetleg még az is egy opció?

 

Hamarosan tényleg kiderül az is, meg sok más minden is. Hihetetlen, hogy jövő hét végén ACI!!! :tumblr_inline_ncmif5EcBB1rpglid: :tumblr_inline_ncmif5EcBB1rpglid: :tumblr_inline_ncmif5EcBB1rpglid: :13877886:

Link to comment
Share on other sites

Már tényleg csak egy párat kell aludnunk de jó!
te mire számítasz? Én mondjuk nem sokra. Általában az első 2 versenyén eléggé a szintje alatt van. De most az a lényeg, hogy bemutatja a felújított programokat és látunk valami képet, hogy mire is számítsunk. :)

Nem emlékszem kék kosztümre a filmben. Mondjuk a filmet nem is láttam.

 

Beszéltünk új kedvencekről. talán a lányoknál leginkább Marin Hondát fogom majd figyelni. nagyon tetszik a a stílusa, az előadásmódja. Olyan szép nőies és kifinomult, mint anno Mao és Yuna volt.  :)
 

De jó lett az új kinézet! *-*

Link to comment
Share on other sites

On 2017. 09. 16. at 4:37 PM, ser22 said:

Már tényleg csak egy párat kell aludnunk de jó!
te mire számítasz? Én mondjuk nem sokra. Általában az első 2 versenyén eléggé a szintje alatt van. De most az a lényeg, hogy bemutatja a felújított programokat és látunk valami képet, hogy mire is számítsunk. :)

Nem emlékszem kék kosztümre a filmben. Mondjuk a filmet nem is láttam.

 

Beszéltünk új kedvencekről. talán a lányoknál leginkább Marin Hondát fogom majd figyelni. nagyon tetszik a a stílusa, az előadásmódja. Olyan szép nőies és kifinomult, mint anno Mao és Yuna volt.  :)
 

De jó lett az új kinézet! *-*

 

El sem hiszem, komolyan :smiley-happy085:

Szerintem az olimpiai szezonra tekintettel kiegyensúlyozottabban fog versenyezni már az elejétől fogva, már az ACI-n is. Ez nem azt jelenti, hogy két tiszta program lesz, de kevesebb hiba lesz szerintem mint az elmúlt két évben. Biztos, hogy nagy lesz benne a bizonyítási vágy a programok választása miatt is, meg sok más miatt is. Nagyon várom mit fogunk tőle látni! :tumblr_inline_ncmif5EcBB1rpglid:

Fel fogsz kelni rá, vagy másnap reggel nézed majd meg, ahogy szoktad?

 

Nem a teljes kosztüm volt kék a filmben, hanem csak ami kívülről gallérnak látszik és a karon pedig bevarrt szalag (ami Yuzu kosztümjében a lila rész volt). Találtam róla egy képet:

 

7a7725cf9f91f9758d474b03757af114.jpg

source: (x)

Nem hiszem, hogy ilyen lesz a kosztüm, de a filmben jól nézett ki.

 

Igen, néztem az US Classic Internationalen Marin Honda programjait. Nagyon kecses, kifinomult stílusa van, öröm nézni a korcsolyázást, a technikája is nagyon jó, stabilak az ugrásai, remélem ez így is marad, és tovább tud fejlődni az évek folyamán. Ez egy nagyon komoly eredmény első senior versenyén. A Turandot jól koreografált, szép kűr, bár a zenét már nagyon sokszor hallottuk. Remélem látunk tőle más stílust is az évek folyamán.

 

Együtt láttam először Marint és Wakabát a 2016-os junior VB-n, előtte nem igazán figyeltem mint csinálnak. Már akkor is mindketten tetszettek, de Wakaba egy kicsit még jobban megfogott már akkor. Sok különleges stílusú programot láttam tőle eddig, Nanami Abe is koreografált neki már elég sokszor. A  idei James Bond/Skyfall kűrje szerintem nagyon eltalált. Nagyon kifejező korcsolyázó, érett a korához képest, ez is tetszik benne.

 

Annyi a jó japán koris lány, hogy tényleg szívfájdalom lesz majd megtudni, ki az akinek otthon kell maradnia és nem lehet ott az olimpián. Ha nem lenne limit, Miyahara, Mihara, Higuchi és Honda helye ott lenne Pjongcsangban...

Link to comment
Share on other sites

Másnap reggel nézem majd meg ahogy szoktam. :biggrin: Nem bírom én az ilyenfajta élő izgalmakat. Jobb utóbb. :biggrin::biggrin:
Már várom hogy hétvége legyen. Jó lenne egy jó eredmény, de most az eredmény valahogy nem igazán érdekel. Ez csak egy kis verseny. Itt azért másabb pontokat meg stb adnak mint egy GP versenyen vagy nagy világ versenyen.
Na erről a kék szalagos kosztümről nem tudtam, de tényleg jó lenne, ha ilyen lenne.  Az biztos, hogy amolyan Yuzusan lesznek felturbózva a kosztümök, mint mindig. :biggrin::biggrin:

Én is küldeném az összes lányt. Annyira megérdemelnék, hogy mind ott legyenek. Bár szerintem Satoko az egyik tuti és remélem, hogy Marin is ott lesz, meg Wakaba. Én ezt a hármast szeretném. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • sallycinnamon changed the title to Yuzuru Hanyu Magyar Szurkolói Sarok

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...